פורסם ב: 10 אוגוסט 2016

הגב הוא אזור רגיש, אשר בלא מעט סיטואציות הוא יכול להיפגע ולכאוב. כאבים בעמוד השדרה הנובעים סיבות כאלו ואחרות, אינם כאבים נעימים והם יכולים להסב אי נוחות רבה בחיי היומיום של האדם הסובל מהם. כיום, אנשים רבים בוחרים בשימוש בחגורות גב. גם אנשים אשר סובלים מכאבי גב וגם אנשים אשר מעוניינים למנוע מראש מצבים בהם עמוד השדרה או הגב שלהם יפגעו באופן כלשהו בעבות זעזועים או תנועות לא נכונות.

מהן חגורות גב?

חגורות גב או בשמן האחר- חגורות אלסטיות, הינן חגורות מיוחדות המשמשות עבור הגנה חיצונית על הגב. בעוד שבעבר, היו משתמשים בחגורות גב רק אנשים אשר נאלצו להתמודד בעבודתם או בכל תחום אחר במהלך חייהם עם משקל כבד. אולם כיום, גם אנשים בריאים בוחרים להיעזר בחגורות גב, בכדי למנוע מעצמם מצבים בהם הגב שלהם יפתח כאבים שונים. ישנן מגחון חגורות גב כיום.  את חגורת הגב לובשים מתחת לבגדים וניתן להדק אותה על פי רצונו של כל אחד. ישנם חגורות גב אשר ניתנות ללבישה בלתי נראית מתחת לבגדים וישנן חגורות גב עם רצועות המאפשרות להן להתבצע במקום הראוי להם מבלי לרדת או להחליק. בכדי לרכוש חגורת גב המתאימה לכם ולצרכיכם, כדאי שבחרו לרכוש אותה במקום הטוב ביותר.

אורטופדיקה שטיינר – הטובים ביותר עבור חגורות גב

חגורות גב כדאי לרכוש אצל אורטופודיקת שטיינר, חברה מקצועית אשר עוסקת פרק זמן משמעותי במוצרים אורתופדיים של החברות המתקדמות ביותר. החברה מנוהלת כיום על ידי חברה המכילה צוות מקצועי ומיומן שיענה על כל צוררכם האורתופדיים. החברה הקימה במהלך השנים את דר פלקס, מכון אורתופדיה המתמחה בתחום אורתופדית הגב וכף רגל.

אצל שטיינר ודר פלקס תוכלו למצוא את חגורות הגב הטובות והאיכותיות ביותר עבורכם.

 

חגורות גב