פורסם ב: 5 ספטמבר 2016

נעלים חייבות להיות נוחות ומותאמות לכל רגל ברמה הטובה ביותר, בכדי לאפשר לאדם הנועל אותם יציבה נכונה, שמירה על שיווי משקל ולמנוע ממנו בעיות גב או בעיות ברגליים הנובעות בשימוש בנעל אשר לא מותאמת באופן הטוב ביותר לכף הרגל. כיום, ישנם מגוון סוגי מדרסים, אשר מטרתם לאפשר לרגל את היציבות האידאלית ואת ההליכה הנכונה והטובה ביותר, על ידי השימוש בהם בתוך הנעל.

מהם מדרסים בהתאמה אישית?

מדרסים הינם אביזר עזר אשר שמים אותו בתוך הנעל. בעזרת המדרס הרגל מתמקמת בנעל בצורה הטובה ביותר ומאפשרת לאדם הנעזר במדרסים ללכת בצורה נכונה ויציבה. על ידי מיקום כף הרגל בצורה נכונה עבור הליכה ועבור כל סוג של פעילות הכרוכה בשימוש בכף הרגל, האדם אשר משתמש במדרסים, יחסוך לעצמו בעיות וכאבי גב או רגליים הנובעים משימוש לא נכון בנעליים. ישנם מגוון סוגי מדרסים כיום שהטובים שבהם הם ללא ספק מדרסים בהתאמה אישית. מדרסים בהתאמה אישית הינם מדרסים אשר מותאמים באופן ספציפי ומדויק לכף רגלו של האדם הזקוק להם, על ידי מדידת כף הרגל והטבעת כך הרגל נמצאת בחומר בכדי לקבל את צורתה המדויקת. לאחר מדידת והטבעת כף הרגל, מכינים את המדרסים מחומרים מיוחדים, בהתאם למידות שנלקחו.

מדרסים בהתאמה אישית, אצל שטיינר אורתפדיקה

אם אתם מעוניינים במדרסים בהתאמה אישית אשר יוכנו עבורכם בצורה מדויקת ואיכותית, הבחירה בשטיינר אורתופקידה היא ללא ספק הבחירה הטובה ביותר עבורכם. שטיינר אורתופדיקה הינה חברה אשר הוקמה בתל אביב לפני שנים רבות. כיום מנוהלת החברה על ידי חברת חי שי, אשר מכילה את אנשי הצוות הטובים ביותר לצורך מתן מענה אורתופדי רחב היקף לכל מי זקוק לו. החברה הקימה ברמת גן בשנת 2012 את דר פלקס אורתופדיה- מכון אורתופדי בתחום הגב וכף הרגל. אצל דר פלקס ושטיינר אורתופדיקה, תוכלו למצוא מדרסים בהתאמה אישית עבורכם, אשר יוכנו לכם על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה.

אם בחרתם ללכת על מדרסים בהתאמה אישית עבורכם, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר עבור הכנתם ורכישתם.