פורסם ב: 5 ספטמבר 2016

כאשר פעוט מתחיל ללכת את צעדיו הראשונים, זה מאורע מרגש מאוד. כל הורה מעוניין שילדו ילך בצורה הנוחה והבטוחה ביותר. לכן, הורים רבים בוחרים עבור ילדיהם את הנעליים האיכותיות והטובות ביותר, אשר יסבו להם את מירב הנוחות בפעולות אשר הם מבצעים ביומיום, הכרוכות בהליכה, ריצה ועוד. אולם, ישנם ילדם אשר כף רגלם שטוחה או שכפת רגליהם לא מונחת בצורה נכונה בנעל, דבר אשר יכול לפגוע ביציבה שלכם, לגרום להיות חסרי שיווי משקל וליפול הרבה וכן, לסבול מכאבים גופניים שונים. לכן, כל ילד אשר סובל מבעיות כלשהן בכפות רגליו יכול להגיע לאורתופד בכדי לבדוק ולבחון האם מדרסים המותאמים לכפות רגליו בצורה ייחודית,  זה דבר אשר יכול לסייע לו.

מהם מדרסים לילדים?

ילדים אשר רגלם נוטה לכיוון כלשהו או שכף רגלם שטוחה או לא סימטרית, צריכים להיעזר במדרסים מיוחדים המותאמים באופן מדויק לכפות רגליהם. המדרסים יונחו בתוך הנעל ובעזרת דריכה עליהם, הם יסייעו לילד ללכת בצורה נכונה ויציבה, אשר לא תסב לו כאבים שונים ובעיקר תאפשר לו ללכת באופן נוח ולהתנהל בנוחות בחיי היומיום שלו. ילדים אוהבים להוציא מרץ, לשחק וליהנות. הדברים הללו כרוכים בלא מעט פעולות פיזיות המתבצעות באמצעות פלג גופם התחתון. בכדי לאפשר לילד לחוות את הנוחות המקסימלית מהיותו ילד פעיל ונמרץ, יש להתאים לו מדרסים מיוחדים בכל בעיה כלשהי ביציבתו הנובעת מיציבה או מנח כף רגל לא נכון.

היכן לרכוש מדרסי ילדים?

כשר מדובר במדרסים לילדים. ממש לא כדאי להתפשר על איכותם והתאמתם המדויקת לילד. שטיינר אורתופדיקה, הינה חנות הממוקמת באבן גבירול בתל אביב, המנוהלת על ידי חברת חי שי, המונה צוות מקצועי ואיכותי, אשר ילווה אתכם בכל תהליך התאמת המדרסים. בחנות המקבילה אותה הם פתחו הנקראת דר פלקס וממוקמת ברמת גן, תוכלו למצוא את כל סוגי המדרסים ולהתאים עבור ילדכם בהתאמה אישית, את המדרסים המתאימים להם באופן מושלם.

בחרו באורתופדיקה שטיינר עבור מדרסים לילדי ותוכלו להבטיח לילד שלכם את הנוחות המקסימלית.