פורסם ב: 5 ספטמבר 2016

משחקי כדורגל יכולים להיות משחקים של שחקני כדורגל חובבנים או משחקים תחרותיים של שחקני כדורגל מקצועיים. בכל אופן, משחקי הכדורגל גובלים בפעילות פיזית לא פשוטה, המשלבת את כל הגוף. מאחר שפלג הגוף התחתון נושא על עצמו את כל כובד הגוף במהלך הפעילויות הכרוכות במשחק כדורגל, כאשר לא מבצעים אותן נכון,  יתכן מאוד שהשחקן יסבול מכאבים שונים ומפגיעות פיזיות שונות בעיקר באזור הברכיים, הרגליים והגב. מדרסים לכדורגל יכולים למנוע את הפציעות, הפגיעות והכאבים הללו, בהענקת יציבה נכונה לכף רגלו של השחקן, המאפשרת לו להתנהל במשחק באופן נכון מבחינת הפעלת הגוף.

מהם מדרסים לכדורגל?

בניגוד למדרסים רגילים, מדרסי כדורגל יהיו בעלי שכבות רבות יותר בדרך כלל וכן הם יכילו בולמי זעזועים. מטרתם של מדרסי הכדורגל הוא לאפשר את מנח הרגל של השחקן בזווית הנכונה. בעזרת לחיצות בנקודות הנכונות על ידי כף רגלו של השחקן במהלך המשחק, יציבת הגוף שלו תהיה נכונה והוא יכול למזער את הנזקים, הפגיעות והכאבים הגופניים אשר  נעליים ללא מדרסים מיוחדים יוכלו להסב לו. אין ספק שמדרסים לכדורגל רלוונטיים עבור כל שחקן ושחקן, הן אם מדובר בשחקן חובבני והן אם מדובר בשחקן מקצועי.

לרכוש מדרסים לכדורגל אצל הטובים ביותר בתחום המדרסים

אם אתה זקוק למדרסים איכותיים המותאמים במיוחד עבורך ולמשחקי הכדורגל שאתה משחק, כדאי שתכיר את אורתופדיקה שטיינר, חנות הממוקמת בתל אביב ומתמחה זמן רב בכל מה שקשור למדרסים ולכל שאר המוצרים האורתופדיים. החנות מנוהלת בידי חברה המכילה אנשי צוות מקצועיים בתחום האורתופדיה והתאמת פריטים אורתופדיים באופן המתאים לכל אדם, אשר ילוו אותך בתהליך התאמת ורכישת המדרסים ואף אחריו. החנות עובדת במקביל לקופות החולים ומציעה את המדרסים האיכותיים, מהחומרים הטובים ביותר, המותאמים לכל אחד באופן ייחודי.

בחר באורתופדיקה שטיינר עבור מדרסים לכדורגל ותוכל להבטיח לעצמך לשחק כדורגל ולהסב לעצמך מינימום כאבים ופגיעות גופניות.

מדרסים לכדורגל