פורסם ב: 5 ספטמבר 2016

ספורטאים הם אוכלוסייה אשר יכולה להיפצע ולהינזק בקלות. ספורטאים נוטים להיפגע ולהיפצע בעיקר בפלג הגוף התחתון, אשר נושא בפעילות הספורטיבית שהם עוסקים בהן את כל משקל הגוף. לכן, ספורטאים רבים בוחרים להיעזר במדרסים המותאמים אישית עבורם ועבור ענף הספורט בו הם עוסקים. מדרסים לספורטאים חייבים להיות מתאימים עבורם באופן מוחלט ולכן, בכדי לרכוש מדרסים מיוחדים לספורטאים, יש לפנות למקום הטוב ביותר, המכיר את תחום המדרסים על כל רבדיו וידע כיצד לספק אותם באופן הנכון ביותר.

מהם מדרסים לספורטאים?

מדרסים לספורטאים הינם מדרסים אשר מיועדים לספורטאים בענפי ספורט שונים הן עבור מניעת פציעות שונות בעזרת יציבה נכונה של הגוף במהלך הפעילות הספורטיבית והן עבור שיקום מפציעה כלשהי. לא פעם ספורטאים סופגים פגיעות שונות, בעיקר פגיעות גב, פגיעות רגליים או פגיעות ברכיים, מדרסים הם דבר אשר יכול לסייע להם להימנע מהפציעות הלו או להקל על פציעות שכאלו. המדרסים מסייעים ליציבה נכונה על ידי מיקום כף הרגל בזוויות מיוחדות, המותאמות לצורך הענף הספורטיבי שבו הספורטאים עוסקים וכן, הם מאפשרים בעזרת דריכה נכונה של כף הרגל, לייצב את הגוף ולמנוע פגיעות הנובעות מיציבות לא נכונה.

מדרסים לספורטאים רוכשים אצל המומחים בתחום

בכדי לרכוש את המדרסים המתאימים ביותר לך כספורטאי בענף הספורט הספציפי שלך, כדאי שתפנה לאורתופדיקה שטיינר. אורתופדיקה שטיינר הינה חנות הממוקמת בארלוזורוב בתל אביב, המנוהלת על ידי חברה המכילה אנשי צוות מקצועיים ואיכותיים בתחום האורתופדיה, שיוכלו להעניק לך את השירות הטוב ביותר ברכישת והתאמת מדרסים המיוחדים עבורך כספורטאי. המדרסים של שטיינר אורטופדיקה יאפשרו לך להתנהל נכון בענף הספורט שאתה עוסק בו ולצמצם באופן משמעותי את הפגיעות השונות הכרוכות ביציבה ובהתנהלות גופנית לא נכונה.

בואו להתרשם משטיינר אורטופדיקה ממגוון סוגי המדרסים והתאימו עבורכם את המדרסים הטובים והיעילים ביותר, בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים עבורכם כספורטאים.

מדרסים לספורטאים