פורסם ב: 5 ספטמבר 2016

תחום הריצה, הוא תחום שכיום רבים בוחרים בו בכדי לשפר את סיבולת הלב ריאה שלהם ולהיכנס לכושר. לעיתים תחום הריצה הוא תחביב, אך ישנם לא מעט אנשים אשר הופכים את תחום הריצה מתחביב לתחום מקצועי יותר. אותם האנשים משתתפים בתחרויות ריצה שונות, רצים למרחקים ארוכים ועוד. בכדי שריצה לא פגע באופן פיזי בגוף, יש לבצע אותה בצורה נכונה, על ידי אימונים נכונים והדרכה מתאימה. מעבר לזאת, אצנים או רצים חובבנים אשר סובלים מבעיות וכאבים מגופניים, אשר נובעים מעומס הריצה על הגוף, יכולים להיעזר במדרסי ריצה מיוחדים.

מהם מדרסי ריצה?

מדרסי ריצה דומים למדרסים רגילים, אשר מטרתם להעניק לרגל יציבה נכונה. אולם, בניגוד למדרסים רגילים, מדרסי ריצה מכילים בתוכם בולמי זעזועי, אשר מסייעים באופן ספציפי לשמור על יציבות במצבי ריצה. מדרסים לריצה הינם מדרסים אשר מורכבים מיותר שכבות מאשר המדרסים הרגילים והם מותאמים במיוחד עבור ריצה. ניתן למצוא מדרסי ריצה בדגמים שונים של חברות שונות וניתן להתאים את מצב הריצה באופן ייחודי עבור כך הרגל שלך. בכדי לרכוש את מדרסי הריצה הטובים עבורך באופן המוחלט, יש לפנות לטובים ביותר בתחום מדרסים בכלל ומדרסי ריצה בפרט.

אורתופדיקה שטיינר המקום הנכון לרכישת מדרסים לריצה

אצל אורתופדיקה שטיינר הממוקמת באבן גבירול בתל אביב, תוכלו למצוא את מדרסי הריצה האיכותיים והטובים ביותר. חברת שטיינר מנוהלת כיום על ידי חברת חי שי, המכילה בתוכה אנשי צוות מקצועיים שילוו אתכם בכל תהליך התאמת מדרסי הריצה לרגליכם. מלבד זאת, החברה הקימה את דר פלקס, מכון אורתופדיה המתמחה בתחום הגב וכף הרגל, הממוקם ברמת גן, בו ניתן לקבל גם שירות איכותי ומקצועי, עבור התאמת מדרסי ריצה.

אצל שטיינר אורתופדיקה תוכלו למצוא את מדרסי הריצה הטובים, האיכותיים והמתאימים ביותר עבורכם, כך שתוכלו לרוץ באופן נוח ובריאותי שלא יזיק לגופכם באופן כלשהו.

מדרסים לריצה