פורסם ב: 5 ספטמבר 2016

תחום בריאות כף הרגל, הוא חשוב מאין כמותו. כף רגל בריאה המצויה בנעל נוחה, מאפשרת לנועל את הנעל להתנהל ביומיום שלו באופן תקין מבלי לסבול מכאבים אורתופדיים שונים הנובעים מאי התאמת הנעל לרגל בצורה מדויקת ואיכותית. כיום, מדרסים הם הדבר הטוב ביותר, בכדי להבטיח את בריאות כף הרגל והתנהלות תקינה, בריאה ונכונה של הגוף כולו בחיי היומיום. ישנם אנשים אשר המדרסים עבורם הם צורך רפואי ממש וישנם אנשים אשר בוחרים בעצמם להסתייע במדרסים, מכיוון שהם חשים ששימוש בנעליים בלבד לא מאפשר לכף רגלם את הנוחות האידאלית. כיום, ישנם מגוון סוגי מדרסים וכדאי לדעת כיצד לבחור נכון את המדרסים המתאימים עבורכם.

מדרסים במחיר משתלם

כיום, ישנן מגוון סוגי מדרסים. ניתן להשיג מדרסים הידועים כמדרסי מדף, אשר ניתן להשיג אותם במידות שונות ולהתאים אותם עבור הרגל שלך בעזרת המוכרים בחנות או בעזרת אורתופד. אולם, אם אתה זקוק למדרסים איכותיים יותר, המותאמים באופן מדויק ומוחלט לכף הרגל שלך, תוכל לגשת אל אורתופד המתמחה בהתאמת מדרסים בשיטות שונות, מחומרים שונים, אשר יתאים עבורך את המדרסים הטובים ביותר. אם אתה שואל את עצמך לגבי מדרסים, מחיר, כדאי שתדע שמחיר המדרסים משתנה בהתאם לסוג המדרס, מידתו, החומר ממנו הוא עשוי ואיכותו. כיום ניתן למצוא מדרסי ריצה, מדרסים אורתופדיים, מדרסי ג’ל ועוד מגוון מדרסים מחומרים שונים. עלותם של מדרסים נע בין 400 ₪ לעד 2500 ₪ ומעלה.

היכן למצוא את המדרסים האיכותיות ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר?

אם אתם מחפשים מדרסים איכותיים המותאמים במיוחד עבורכם, מהחומרים הטובים ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר, כדאי שתבחרו בשטיינר אורתופדיקה, חברה בעלת ותק רב הממוקמת בתל אביב. החברה מנוהלת כיום על ידי חברת חי שי. חברת חי שי מעניקה מגוון פתרונות אורתופדיים איכותיים ומתקדמים, על ידי אנשי צוות המומחים בתחומי האורתופדיה. החברה הקימה בשנת 2012, את דר פלקס, מכון אורתופדי בתחום כך הרגל והגב. 

אצל שטיינר ודר פלקס תוכלו למצוא את המדרסים האיכותיים ביותר ממיטב החומרים, אשר מתאימים באופן מדויק לכף רגלכם וכמובן, במחיר האטרקטיבי והנוח ביותר.

מדרסים מחיר